תנאי קבלה לתואר בחינוך

מסלולים: הגיל הרך, בית הספר היסודי, בית ספר העל יסודי, מסלול רב גילאי להוראת האנגלית ומסלול רב גילאי - חינוך מיוחד.

מנהל: efratd88

תנאי קבלה לתואר בחינוך

הודעהעל ידי חלבי » ג' ינואר 17, 2012 8:09 pm

שלום
אני בן 30 לא היה לי זכאות לבגרות עשיתי בחינות חוזרות בשנה שעברה וקיבלתי תעודת בגרות מלאה,מעוניין ללמוד במכללה באחד מחוגי החינוך
יש לי ממוצע 90 בבגרות, ו4 יחידות אנגלית ,לא נבחנתי בבפסיכומטרי
ראיתי בתנאי קבלה שיש פטור לציון פסיכומטרי
רציתי לוודא באיזה נושאים במקצועות החינוך אוכל להירשם עם סיכויי קבלה גדולים לפי הציון שלי בבגרות
מה התהליך והתנאים שחסרים לי כדי להתקבל בשנה הבאה
לציין שאני בא מהצפון ואינני יכול לבוא לפגישת ייעוץ בתקופה הקרובה לכן אשמח אם אקבל תמיכה דרך הפורום או המייל
תודה
חלבי
חלבי

Re: תנאי קבלה לתואר בחינוך

הודעהעל ידי moriah_s » ה' מרץ 01, 2012 4:04 pm

שלום חלבי
אכן ישנם מסלולים בחינוך שאינם דורשים מבחן פסיכומטרי. המסלולים הם: הוראה לבתי הספר היסודיים {כל ההתמחויות} והמסלול לגיל הרך {גילאי 0-6}. דרישת הבגרות למסלולים אלו היא ממוצע 92. עם ממוצע 90 תוכל להגיש בקשה חריגה לקבלה וועדת הקבלה תדון בך. חשוב גם לציין שלמועמדים שלא נבחנו בבחינת הבגרות בשפה העברית יש גם דרישה למבחן יעל בציון 125 ול5 יחידות הבעה עברית בבגרות.
קיימות אופציות נוספות עבורך ללמוד הוראה גם אם לא תתקבל ישירות למסלול החינוך. צור איתנו קשר בטלפון *3622 ונשמח לעזור.
תוכל גם להתכתב איתי ישירות במייל האישי שלי: moriah_s@achva.ac.il
בהצלחה רבה.
מוריה
יועצת לימודים
הקמפוס האקדמי אחוה
moriah_s

הודעהעל ידי mahdeen » ו' ספטמבר 19, 2014 2:44 pm

במיוחד בחשבון, לילדה העולה לכיתה ד' , אודה לך מאוד אם תוכלי לעזור ולהמליץ לי
Pass your [url=http://www.pass4-sure.net/C4120-783-dumps.html]pass4sure[/url] and [url=http://www.fmuniv.edu/]Florida Memorial University[/url] exams
mahdeen

הודעהעל ידי amalfatima » ש' מרץ 14, 2015 10:16 am

ברצוני להרשם לתעודת הוראה במתמטיקה לעל יסודי ואשמח לקבל מידע לגביי תכנית הלימודים
האם ניתן ליישם ביום לימודים אחד בשבוע?
מה עליי לעשות על מנת להרשם?
amalfatima

חזור אל פורום למתענינים בלימודים לתואר בחינוך B.Ed ותעודת הוראה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד