תעודת הוראה לביה"ס העל יסודי

מסלולים: הגיל הרך, בית הספר היסודי, בית ספר העל יסודי, מסלול רב גילאי להוראת האנגלית ומסלול רב גילאי - חינוך מיוחד.

מנהל: efratd88

תעודת הוראה לביה"ס העל יסודי

הודעהעל ידי hilao50 » א' ינואר 18, 2015 12:05 pm

שלום, רציתי לשאול לגבי הלימודים שלכם לתעודת הוראה לבית ספר על יסודי. זה המסלול שמעניין אותי ללמוד כאשר אני מגיעה כבר עם תואר אקדמי קודם מתחום מדעי החברה. לפי הבנתי, יש אפשרות במכללות לקבל פטור ממספר שיעורים על בסיס השתתפות קודמת בשיעורים רלוונטיים בתואר ראשון. אני למדתי את התואר הראשון באוניברסיטה. מבדיקה אצל כמה מכללות נראה כי במסלול הזה למשל http://www.oranim.ac.il/sites/heb/acade ... fault.aspx הם מציינים את הבא "ניתן לקבל פטורים בהיקף של עד 14 נקודות מלימודי תעודת ההוראה על סמך לימודים קודמים". רציתי לדעת מה ההתחשבות מבחינתכם? האם ניתן לקבל פטורים בהיקף גבוה יותר?
בהתאם לפטורים כפי שאני מבינה בעצם אז זה יקבע את היקף הלימודים ואת האורך שלהם? האם זה קשור לאיזה אוניברסיטה בדיוק למדתי או שזה לא תלוי זה?
hilao50

Re: תעודת הוראה לביה"ס העל יסודי

הודעהעל ידי efratd88 » א' ינואר 18, 2015 12:22 pm

שלום הילה,

מבחינת הסבת אקדמאיים להוראה, חשוב לי לציין שההרשמה טרם נפתחה ותיפתח בסביבות מאי. לכן כרגע אין לנו פרטים מדויקים בנוגע להיקף השעות.
בהסתמך על מה שהיה שנה שעברה, אנו בוחנים את הרקע האקדמי שלך ולפי תעודת ההוראה שאת מעוניינת ללמוד (על יסודי בהתמחות כלשהי, כגון מתמטיקה, היסטוריה, ספרות וכו'), את מקבלת מאיתנו הצעת לימודים ובו כל הקורסים שאת צריכה ללמוד במסגרת תעודת ההוראה לאחר ההתחשבות בקורסים שעשית בתואר הראשון (במידה והתכנים זהים והציון הוא מציון מסוים).
חשוב לי להדגיש כי פרטים אלו היו תקפים עבור שנה שעברה והכל יכול להשתנות לקראת השנה הבאה, כולל תהליך ההרשמה, תהליך קבלת הצעת הלימודים, קבלת פטורים וכו'.
אני מציעה לך ליצור קשר עם מרכז המידע על מנת שיוכלו לטפל בפנייתך ולקבל קצת יותר מידע בטלפון *3622.

בהצלחה רבה

אפרת
efratd88

חזור אל פורום למתענינים בלימודים לתואר בחינוך B.Ed ותעודת הוראה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד